Hakkımızda

ÖZDEMİR KARDEŞLER CAM MOZAİKLERİ 1983 TEN BERİ TİCARİ FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTE OLUP SEVEREK VE ZEVK ALARAK ÜRETMEKTE OLDUĞU CAM MOZAİK SEKTÖRÜNDE 1994 TEN BERİ YER ALMAKTADIR ÖZDEMİR KARDEŞLER CAM MOZAİKLERİ OLARAK DEĞERLERİMİZİ EN AZ MALİYETLE OLUŞTURUP KALİTEMİZİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARTMAKTAYIZ. ÖZDEMİR KARDEŞLER CAM MOZAİKLERİ GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİPLE , DEVAMLI BÜYÜME VE YENİLİK İÇİNDE OLARAK İÇ PİYASADA YER EDİNMİŞ MÜŞTERİLERİNİN BEĞENİSİNİ KAZANMIŞTIR. SAMSUN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE KENDİNE AİT ÜRETİM TESİSİ BULUNAN ÖZDEMİR KARDEŞLER CAM MOZAİKLERİ TÜRKİYE NİN HER KÖŞESİNE CAM MOZAİK SUNAN VE KENDİNİ DEVAMLI GELİŞTİREN AKTİF VE DENEYİMLİ ÇALIŞANLARIYLA TÜRKİYENİN BİR ÇOK YERİNE SATIŞ VE PAZARLAMA FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR. ÖZDEMİR KARDEŞLER CAM MOZAİKLERİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTARAK MÜŞTERİLERİYLE OLAN İLİŞKİLERİNİ KALICI HALE GETİRMEYİ BAŞARMIŞTIR.

ÖZDEMİR KARDEŞLER CAM MOZAİKLERİ SADECE BİNA DIŞ CEPHELERİNDE DEĞİL HAVUZ , MUTFAK VE BANYOLARDA , MERDİVEN BOŞLUKLARINDA , SAUNALARDA , LABARATUVARLARDA , HASTANELERDE MÜŞTERİLERİNİ MEMNUN ETMEKTEDİR. ÖZDEMİR KARDEŞLER CAM MOZAİKLERİ HER GEÇEN GÜN KENDİNİ YENİLEYİP GELİŞTİREREK YURT İÇİ SATIŞLARINI ARTTIRMAKTADIR . ÖZDEMİR KARDEŞLER CAM MOZAİKLERİ OLARAK YURT İÇİNDEKİ BAŞARILARIMIZI ULUSLAR ARASI SATIŞLARDADA YAKALAYIP DAHADA BÜYÜTMEK İSTEMEKTEYİZ...

Faaliyetlerimiz

1994

Zaffiro Mosaico

ÖZDEMİR KARDEŞLER CAM MOZAİKLERİ 1983 TEN BERİ TİCARİ FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTE OLUP SEVEREK VE ZEVK ALARAK ÜRETMEKTE OLDUĞU CAM MOZAİK SEKTÖRÜNDE 1994 TEN BERİ YER ALMAKTADIR ÖZDEMİR KARDEŞLER CAM MOZAİKLERİ OLARAK DEĞERLERİMİZİ EN AZ MALİYETLE OLUŞTURUP KALİTEMİZİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARTMAKTAYIZ.

2012

Özdemir Konut

ÖZDEMİR KONUT 2012 TEN BERİ TİCARİ FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTE OLUP SEVEREK VE ZEVK ALARAK ÜRETMEKTE OLDUĞU CAM MOZAİK SEKTÖRÜNDE 1994 TEN BERİ YER ALMAKTADIR ÖZDEMİR KARDEŞLER CAM MOZAİKLERİ OLARAK DEĞERLERİMİZİ EN AZ MALİYETLE OLUŞTURUP KALİTEMİZİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARTMAKTAYIZ.